Poslanec Stanislav Polčák je asi Papuánec

Duo Kalousek-Háva k sobě patří jako Mařenka k Jeníčkovi. Opravdu o tom místopředseda STAN dosud neslyšel? Nebo z nás dělá idioty?

Politika
Ondřej Koutník | 16.06.2012

Místopředseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) a poslanec Stanislav Polčák byl ve čtvrtek večer hostem pořadu ČT24 Události, komentáře. Diskutovalo se v něm o vážném tématu: vydat, či nevydat Vlastu Parkanovou k trestnímu stíhání kvůli aféře s letadly CASA? Možná poslanec Polčák vtipkoval. I kdyby však šlo o žert, pak za prvé to nebylo vtipné a za druhé to především bylo nemístné. O co šlo?

„Pokud policie tu věc takzvaně vyfutrovala a nebude tam politický podtext, tak si myslím, že řada kolegů bude hlasovat pro vydání Vlasty Parkanové, byť je to naše kolegyně, které si nesmírně vážím,“ řekl Polčák, jenž během diskuse upozorňoval, že jde o komplikovaný právní případ. A pak to přišlo. Moderátorka pořadu Daniela Drtinová se Polčáka zeptala, zda ho znepokojuje informace, že když se rozhodlo o nákupu letadel, zprostředkovávala obchod zbrojní firma Omnipol, kterou vede přítel Miroslava Kalouska, ministra financí a místopředsedy TOP 09, Richard Háva.

Poslanec vypálil odpověď, kterou mu snad nemohl nikdo uvěřit: „Říkáte mi informaci, která v této části je pro mě zcela nová.“ A po chvíli dodal: „Nejsem schopen ověřit pravdivost této informace, nebudu o ní spekulovat. Budu se na to ptát, ale v tuto chvíli nemám dostatek informací, abych spekuloval o něčem, co nemám ověřené.“

Přitom duo Kalousek-Háva k sobě patří jako Mařenka k Jeníčkovi. Vsadím boty, že čelní představitel projektu TOP 09 a STAN Stanislav Polčák už někdy o „chemii“ mezi Kalouskem a zbrojařem Hávou slyšel. Jak si jeho slova vysvětlit?

Buď pravě dorazil z Papuy-Nové Guiney a je natolik informačně retardovaný, že nemá ani nejmenší ponětí o českých politických reáliích, nebo dělá z veřejnosti idioty a myslí si, že nad tím všichni mávnou rukou. Ať tak či onak, poslanec Polčák by si za tato slova zasloužil odebrat mandát. A pro jistotu i občanský průkaz. 

Zobrazit diskusi
Reakcí:14

Komentáře

ČESKÁ POZICE ctí demokratickou diskusi. Prosíme vás však o respektování pravidel diskuse (viz Podmínky užívání služeb), jejichž smyslem je přispět k její korektnosti a smysluplnosti.

Vložením příspěvku potvrzujete svůj souhlas s těmito pravidly. Příspěvky, které se z nich vymykají, budeme nuceni odstranit.

Děkujeme vám za pochopení.

Coach Outlet Online

the opportunity to

Coach Outlet Online

demonstrate that it can play a moderate and constructive role internationally. That includes responsible action on the nuclear program

Coach Outlet Online

which is among the top concerns of the international community," Ban said.Iran's nuclear aspirations have been a top issue

Coach Outlet

for the United States and other Western The United States, along with other permanent members of the U.N. Security Council,

Coach Outlet Store

have engaged in discussions with Iran this year about its nuclear program. Western countries believe Tehran is intent on building nuclear

Coach Factory Online

weapons. Iran claims the program is only for civilian medical and energy purposes.

Coach Outlet Online

"For the sake of peace and security in this region and globally, I urge the government of Iran to take the necessary measures to build international

Gucci Belts

confidence in the exclusively peaceful nature of its nuclear program," Ban said.Earlier at the summit, Iranian Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei defended

Louis Vuitton Belts

his country's right to produce nuclear energy for peaceful purposes."The Islamic Republic of Iran considers the use of nuclear, chemical

Coach Outlet

and similar weapons as a great and unforgivable sin," Khamenei said.This does not mean forgoing our right to peaceful use of nuclear power and production of nuclear fuel," he said.

Louis Vuitton Handbags

"On the basis of international laws, peaceful use of nuclear energy is a right of every country."While defending his nation's nuclear program, Khamenei took jabs at the United States.

Coach Factory Outlet

"A bitter irony of our

Louis Vuitton Bags

era is that the U.S.

Polčák je především nezřízený kariérista a dělá si legraci

Jistě si pamatujeme jeho vyjádření ke kauze Key Investments a to, jak vidí role pánů Richtera, Vodrážky a Chalupy. V pořadu prohlásil, že se to jeví jako situace, kdy pánové "naletěli" a nikoliv, že by tam byl předem definovaný záměr prostředky městských částí ukrást.

 

Takového člověka je potřeba z politiky vyštípat ihned, protože jinak se tam usadí jako malý Benda.

 

 

chápu, že se

poslanec Polčák vyjádřil, tak jak se vyjádřil, věřím, že následně poslanec Polčák pochopí, proč NEJEN on, bude pro řadu lidí už nevolitelný

pro poslanec Polčáka

pouze pro doplnění, jaké informace lze považovat za obecně známé široké veřejnosti...

http://www.scribd.com/doc/97186319/Smlouva-CASA

 

http://byznys.ihned.cz/c1-43921560-za-slavicim-kalouskem-prijel-i-jeho-p...

pro mne ještě za pozornost

pro mne ještě za pozornost stojí, že dle smlouvy má Omnipol bank. účet v PPF a.s.

Občas..

Vsouvislosti s touto vládou Pat Matů mne občas napadne eypolitik Sládek, který svého času prohlásil,že je třeba vzít buldozery a celou vládu nahrnout do Vltavy..

"Nová informace"

Jak jsem poslouchal Události, komentáře, neměl jsem pocit, že slova poslance Polčáka o "nové informaci" pro něj se vztahují na vztah mezi Kalouskem a Hávou. Spíš se mi zdálo, že odmítá bez dalšího přijmout jako fakt, že nákup letadel zprostředkovával Omnipol.

Je pravda, že pan Polčák

Je pravda, že pan Polčák pohřbívá naděje, že by  TOP09 mohla vyvrhnout na politickou scénu slušného politika - alespoň takového, který příliš nelže. Ostatně již při svém vzniku tato strana vyslala do světa dost varovných signálů - s panem Kalouskem (o jehož motivaci je zbytečné hovořit) do strany vstoupily takové nezištné a charakterní osobnosti, jako pan Severa, či pan Šustr ...netřeba delšího výčtu.

Za totality se žertovalo o perestrojce, že je to nový bordel se starýma kurvama. Zdá se, že tento drsný vtip lze použít i dnes. Žel.  Je přitom zřejmé, že ani nové mladé posily vykřičeného domu nepřinesou nic dobrého - ba ani naději.  O těch starých ani nemluvě - viz dnešní prohlášení paní Parkanové: nechápe,  že ji vláčejí špínou za to, co je dle jejího hlubokého přesvědčení v souladu se zákonem!

Paní Parkanová, prosím, nechápe - a to není imbecilní. Jen je dlouho v politice.

Co s takovou stranou - a co s těmi ostatními  ´"perestrojkovými"?

Jaro

Máte pravdu

bohužel to všechno dopadá na obyčejné lidi..

Non solet..peníze nesmrdí

Pane Koutníku,tentokrát Vám musím dát za pravdu, článek je výstižný..

Obrýlený pan Polčák se svým hlubokým a modulovaným  hlasem vypadá jako prototyp dobrého politika..Bohužekl tomu tak není,zdání klame. Už jeho vyjádření, jak se dostal bez protekce do nejvyšší politiky pokulhává s realitou.

Pan Polčák není Papuánec, je to vzorový příklad, jak by se politik chovat neměl- Pro něho jsou peníze až na prvním místě,  hned při vstupu do politiky si pamětníci pamatují, že měl s nimi problémy..

Jeho lavírování a "neinformovanost" o souputnících Kalousek-Háva vyvolávají otázku, zda si z nás nedělá legraci, neboť o tomto souručenství si štěbetají i ptáci na střeše.  Už jsme si zvykli na jednoho právníka,pana Bendu,  tohle je jeho o trochu slabší odvar, nicméně taky škodlivý. 

Takže si , pánové a dámy voliči tohoto tvora a jemu podobné zapamatujte a při příštích volbách je nevolte.

Jedině tak se může něco změnit a napravit. 

A že toho bude k nápravě dost o tom nemám žádné pochyby..

 

To je můj názor,jiný názor neodmítám.

Když jsem volila TOP 09, nikdo mi neřekl, že na kandidátce jsou

lidé indolentní, maličko slepí a maličko hluší a maličko se sníženou inteligencí. Inu, příště už budu vědět.

Možná jste volila podle přirozenosti.

Trošku mi připomínáte Polčáka s Parkanovou .

Nebo to je dobrej fóór :-).

Polčák velmi dobře ví, proč

Polčák velmi dobře ví, proč se sebe dělá šaška.

Papuánci

Dobrý den,
souhlasým, pouze bych chtěl na obranu papuánců podotknout, že to jsou přírodní lidé, kteří žijí v souladu s přírodou a také se v ní uživí.
Kdežto pan Polčák je obyčejný lhář a příživník. Svou demagogii trousí, kde může. Za to ho již od příštích voleb nehodlám nadále živit. Ať si ho živí pan Kalousek sám, nepochybuji, že je velmi bohatý.......
Přeji pěkný víkend.
Chramosta

Skrýt diskusi

Oblíbený obsah