Jiří Pospíšil: Za svůj pravdoláskařský styl politiky se nestydím

Místopředseda ODS v rozhovoru vyvrací spekulace, že by chtěl domovskou stranu opustit. „Nejsem oportunista ani prospěchář,“ říká.

Politika
Martin Shabu | 10.02.2013

Návštěvníka v místnosti zaujmou dvě věci: místo prezidentského portrétu Václava Klause visí na stěně velká fotografie mecenášky umění Medy Mládkové a na skříni se šanony vlaje standarta Tibetu. Člověka hned napadne, že se ocitl v předpokoji kanceláře Václava Havla. Jenže jsme na rozhovoru s místopředsedou ODS Jiřím Pospíšilem v jeho sněmovní úřadovně.

K interview nás nepřiměla dokola omílaná písnička, že by mohl nahradit předsedu strany Petra Nečase, nýbrž zákulisní informace o jeho odchodu z ODS. Pospíšil, v současné době nejpopulárnější politik ODS, však tvrdí, že podobné spekulace šíří jeho vnitrostraničtí kritici. Přestup do TOP 09 prý nechystá, protože by tím zklamal kamarády v plzeňské organizaci občanských demokratů.

A mohli bychom se vzhledem k nynější popularitě dočkat za pět let Pospíšila coby prezidentského kandidáta? „Meda Mládková před půl stoletím řekla, že se František Kupka stane světovým výtvarníkem, a on jím je. Takže uvidíme,“ uvedl v nadsázce exministr spravedlnosti.

Kromě toho se v rozhovoru ČESKÉ POZICE s Jiřím Pospíšilem dočtete:

  • Jaké mezilidské vztahy panují mezi ním a premiérem Nečasem?
  • Ovlivňuje jejich vztah fungování výkonné rady ODS?
  • Hýčkají si občanští demokraté mladé kádry?
  • Kdo a co stálo za Pospíšilovým úspěchem?
  • Kdo a proč nasazuje Romanovi Jurečkovi psí hlavu?
  • Co musí ODS udělat, aby se za rok a půl zmátožila?

ČESKÁ POZICE: V ODS se proslýchá, že máte plné zuby členství ve straně a že chystáte přestup k TOP 09...

POSPÍŠIL: Je to absolutní nesmysl. Kategoricky to vylučuji. Vůbec nechápu, jak takové spekulace mohly vzniknout. V poslední době jsem s nikým z jiných politických stran nejednal. Obávám se, že je to něčí zlý úmysl a snaha poškodit mou pozici v ODS. Jinak to ani nedokážu interpretovat.

ČESKÁ POZICE: O vstupu do TOP 09 jste tedy nejednal?

POSPÍŠIL: Ne. S žádným politikem TOP 09 jsem se v poslední době nepotkal ani nebavil o nějakém tématu, natož pak o mé další politické budoucnosti. Ta zpráva musí být vymyšlená. Nemůže to být ani dezinformace.

ČESKÁ POZICE: Nemohli v tom sehrát roli vaše sympatie pro prezidentského kandidáta TOP 09 Karla Schwarzenberga?

„Bylo povinností pravicových politiků ve druhém kole podpořit pravicového kandidáta“POSPÍŠIL: Když zůstal ve druhém kole prezidentské volby Karel Schwarzenberg jako jediný pravicový kandidát, tak jsem veřejně deklaroval, že ho podpořím. Udělal jsem to v souladu s rozhodnutím grémia ODS a plzeňské regionální rady. Kromě toho jsem tak činil v souladu s vlastním svědomím.

Jsem přesvědčen, že bylo povinností pravicových politiků ve druhém kole podpořit pravicového kandidáta proti soupeři, jenž se sám vymezoval jako levicový. Z této podpory a mých dobrých osobních vztahů s Karlem Schwarzenbergem však nelze odvozovat, že bych uvažoval o odchodu z ODS. A je tam ještě jeden důvod, proč je tato spekulace úplně mimo.

ČESKÁ POZICE: A sice?

POSPÍŠIL: Přivedl jsem v Plzeňském kraji do ODS mnoho přátel a známých. Jedním z nich je můj dlouholetý kamarád a primátor Plzně Martin Baxa, s nímž se znám od střední školy. Takových lidí je tam víc. Nedovedu si představit, že bych je nyní opustil. Takže už jen kvůli přátelům v plzeňské ODS bych to neudělal.

Stále je prostor a čas pro změnu

ČESKÁ POZICE: Jak vnímáte nářky některých komunálních politiků, kteří mají plné zuby volebních proher ODS a přemýšlejí o změně stranického dresu?

POSPÍŠIL: Samozřejmě vnímám narůstající nervozitu ze současné kondice strany. Za necelé dva roky se uskuteční komunální volby. Pokud ODS nezíská podporu pravicových voličů zpět, může se stát, že i úspěšní komunální politici s jejím dresem nemusejí uspět. Teď budu mluvit za Plzeňský kraj, v němž jsem v každodenním kontaktu s našimi politiky – nezaznamenal jsem případ, že by někdo chtěl kandidovat za jinou stranu. Bavíme se spíše o tom, co udělat, aby se naše situace zlepšila. V pondělí 4. února kupříkladu tato debata pokračovala na setkání našich ministrů se starosty ODS.

ČESKÁ POZICE: A co jste si na setkání řekli?

POSPÍŠIL: Kvůli akci v plzeňské ODS jsem se zúčastnil pouze první části. Debata byla velmi vzrušená. Slova o předčasném kongresu či odchodu ze strany tam ale nepadala. Existuje stále prostor, aby naše vláda a naši ministři předvedli změnu stylu a obsahu politiky, jak to deklarovali na listopadovém kongresu. 

ČESKÁ POZICE: Co si mám představit pod pojmem vzrušená debata?

„Ministři zatím neměli mnoho času, aby předvedli změnu politiky. Nebylo by teď férové tvrdit, že sliby z kongresu nesplnili.“POSPÍŠIL: Nechci to dál otevírat, neboť šlo o uzavřené jednání. Nebudu citovat kolegy, aniž by si to přáli. Mohu jen říci, že dávali jasně najevo, že pokud se situace nezmění, dojde k poklesu našich starostů.

ČESKÁ POZICE: Dokáže stranu resuscitovat Petr Nečas?

POSPÍŠIL: Před třemi měsíci kongres v tajné volbě zvolil vedení. Od té doby proběhly Vánoce a prezidentská kampaň. Naši ministři neměli mnoho času, aby předvedli změnu politiky. Nebylo by proto férové nyní tvrdit, že sliby z kongresu nesplnili.

ČESKÁ POZICE: Změnilo se nějak od kongresu fungování grémia ODS, jehož jste členem?

POSPÍŠIL: První změna je, že místopředsedové strany mají jasně rozdělené kompetence. Mám na starosti práci odborných komisí a přípravu volebního programu. Za vnitrostranické věci zase odpovídá Martin Kuba. Mimochodem, změnu představuje i to, že v grémiu sedí právě ministr Kuba, jenž vyjadřuje názory dost jednoznačně. Na grémiu se také více debatuje o politických problémech. Neřeší se tam vládní agenda. Tu by měli řešit naši politici v rámci porady ministrů za ODS. Jak a zda to probíhá, však nemohu posoudit, neboť ve vládě nejsem.

Zobrazit diskusi
Reakcí:32

Komentáře

ČESKÁ POZICE ctí demokratickou diskusi. Prosíme vás však o respektování pravidel diskuse (viz Podmínky užívání služeb), jejichž smyslem je přispět k její korektnosti a smysluplnosti.

Vložením příspěvku potvrzujete svůj souhlas s těmito pravidly. Příspěvky, které se z nich vymykají, budeme nuceni odstranit.

Děkujeme vám za pochopení.

Pravdoláskařské heslo?

Je to jen heslo, které sice dobře zní, ale dá se za ně leccos schovat. Už Havel,první "pravdoláskař" taky měl kostlivce ve skříni, jen se podívat na jeho účast v Římském klubu, který prosazoval a prosazuje celosvětově eugeniku..

To není o pravdě a lásce, že? O něco podobného se nyní s Pospíšilem pokouší ODS. Ale i Pospíšil má leccos za sebou, jeho volba Vesecké a dalších, úprava zákona, který umožnil vznik metylové a etylové aféry..Navíc stavět na odiv vstřícný postoj k Nečasovi, který ho z hodiny na hodinu vyrazil z vlády?

Nevím, nevím, já bych se zachoval jinak, ale jak se chová Pospíšil je jeho věc..

A jeho "trafika" čtvrtého místopředsedy parlamentu za vítězství v krajských volbách, to je taky na zvážení..

Ale stejně mi to připomíná něco ve smyslu"já se už měnit nebudu,řekl pařez"..

Ano, Pospíšil je jeden z mála méně zkompromitovaných politiků ODS, což vyniká vedle prohlášeních Bendy, kterému nevadí "trafiky" a považuje je za

normální..Pospíšil je nový "hokus-pokus", ale určitě jeho vystavení do popředí neřeší aroganci  a neúspěchy ODS..

Jsem zvědavý, kolik členů ODS zůstane po březnových příspěvcích..

Dobrý článek..

Ten jeho marketing

Ten jeho marketing pravdoláskaře je jen kamufláží loupežnáka! Problém je v Pospíšilovi - spojenci exekutorů, který, stále úspěšně brání nastolení rovnováhy do exekucí - tedy to, aby věřitel dostal své peníze a zároveň dlužník nebyl zničen. Dnes je to tak, že dlužník je zruinovaný pro marginální dluh, věřitel nedostane ani korunu a statisíce shrábne exekutor.

Samozřejmě, když jsme u Pospíšila, máme tu i právnickou lobby. Pročpak myslíte, že prosadil nové občanské a korporátní kodexy? Už teď složité právní úkony budou složitější a pro občany a firmy dražší. Zapomíná se třeba, že v těch exekucích hraje právo velkou roli - je jednak hrozně komplikované dovolat se bez peněz spravedlnosti a samotné paušální poplatky právníkům, co z exekucí žijí, tvoří opět gigantickou část z peněz, o které občané přichází.

Osobně bych byl pro jednoduché elegantní řešení - vrátit exekuce do pravomoci státu - soudů, respektive soudních exekutorů, kteří budou pracovat za rozumný plat a mírná procenta a nebudou to soukromí podnikatelé v oboru ožebračování lidí. Cílem exekucí by totiž nemělo být, aby se napakoval exekutor a právník, ale aby dostal věřitel své peníze zpět. 

Dobrý názor

Pan Novák má správný názor. Já nemám v oblibě právníky jako celek. Jsou škodliví společnosti, s dnešním zákononodárstvím, na které se podíleli a podílejí.

....

Máte pravdu. Já se tak do hloubky problému ODSxPospíšil nedíval, ale je to tak, není další pan "Čistý"..A problém ODS a Pospíšila je "arogance moci"..

Starý osvědčený trik ODS

Nastrčit před volbama tváře ,které se nezkompromitovaly. Po volbách by ho stejně odstavili. Teď budeme svědky toho jak si ODS bude sypat popel na hlavu atd. a vše jenom do doby nových voleb. Po volbách bude všechno opět při starém. Vzpomeňte si na Nečase před volbama a po volbách. I když proti Pospíšilovi nic nemám, jsem přesvědčen o tom, že po volbách by ho odstranili stejně tak, jak ho odstranili z ministerstva spravedlnosti. Akroát že rychleji. Tato taktika se objevuje před každými volbami. ODS buď připraví nějakou Mobilizaci, Kubiceho zprávu nebo Řecko prostě co se zrovna hodí, teď to bude nejspíš nebezpečí komunistického nebo levicového převratu, pak nějaká procenta dostanou a zase je všechno při starém. První kroky toho už vidíme. Němcová připustila že rozdání trafik bylo přes čáru, jako kdyby tady nebyly daleko závažnější věci, které byly přes čáru. Nastrčení Pospíšila jako nového maskota obrozené ODS, vyšetřování na Energetickém úřadě (co tak najednou?) atd...

Pravdoláskařskou ideologii obecně považuji za

největší nebezpečí nejen pro naši státnost a český národ vůbec, ale dokonce pro celou naši civilizaci. Tím je zhodnocen a zařazen i Pospíšil.

Mám stejný názor.

Pravdo láskaři , co to je ?  Jen hloupost !

kokos

Nejste náhodou Hájek z Hradu? Tomu taky hráblo.

a co to vlastně je

pravdoláskařská ideologie? Mohl byste to více ozřejmit?

Stručně:

Pravdoláskařská ideologie je lokální, české označení neomarxistické ideologie politické korektnosti, která si poznenáhlu podmaňuje celý svět.  Kořeny má v trockistických tezích permanentní revoluce, cílem je zničit tradiční civilizaci (především útoky na její pilíře - Církev, národní stát a rodinu)  a založit diktaturu Nového světového řádu, která přejímá to nejhorší z kapitalismu (bezbřehou politickou moc úzké vrstvy nadnárodní finanční oligarchie nad zbytkem lidstva) a to nejhorší z komunismu (direktivní řízení společnosti, postupné omezování demokracie a oklešťování občanských svobod).

Odpovídá skutečnosti

Konečně vím, co je to pravdoláskažská ideologie. Ta má říz ! Děkuji za informaci. Je to stručné a srozumitelné.

Pane Bendář šílenější blábol

Pane Bendář šílenější blábol jsem ještě neslyšel

Blázen

Nenapravitelný. Na léčení urychleně, žije asi v myšlenkách  jinde.

Já už jo, ještě větší koniny

Já už jo, ještě větší koniny píšou pánové levé a pravé varle (Hájek, Jakl). Ale ten páně Bednářův příspěvek je také velmi výživný. Inu, zřejmě slušný oddíl...

"slušný oddíl" akce D.O.S.T.

případně hráblej Adam B. Bartoš

http://www.akce-dost.cz/signatari.htm

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2455-podpora-akce-d-o-s-t-...

 

je to pouhá shoda jmen Mgr. Ctirad Bednář  v o.p.s s madam P. Bostlovou (ta dáma, které údajně neustále volá pan Janeček)

Nemyslím, že byste byl

kompetentní posuzovat moje výroky.

Kompetentnost

To máte naprostou pravdu, to je  na psychiatra.

Nenapadlo Vás,

že rozdílný pohled na věc může být způsoben např. nedostatkem intelektu na Vaší straně?

?

Na gymnázium Klause mladšího někdo nasprejoval hákový kříž 

http://www.novinky.cz/domaci/292828-na-gymnazium-klause-mladsiho-nekdo-nasprejoval-hakovy-kriz.html 

Exministr Jiří .Pospíšil

Souhlasím s příspěvkem  zn. Vlkodlak. Podle mého názoru nepatří do státní služby, natož na Ministerstvo spravedlnosti.  Může přeci pracovat v soukromém sektoru. Jak hodlá ODS získat důvěru voličů ? Na spravedlnost patří hrubší koště !

Ničema s modrým ptákem a "lidskou tváří".

Kádrová rezerva ODS.

Splnil si přání a šest let byl ministrem "spravedlnosti". Nic pozitivního pro občany v té funkci neudělal, míru spravedlnosti ve společnosti nezvýšil, ani tu exekuční lumpárnu zastavit nedokázal, pokud už ji přímo nebudoval.

Pravdoláskařské manýry a podpora od Mládkové svědčí o tom, že to bude jen další protežovaný exponent cizích zájmů. Pryč s ním.

na půl

první odstavec dobrej postřeh, druhá půlka blábol, škoda

Taky možná interpretace.

Nebo ještě máte klapky na očích a nemáte dost informací, abyste pochopil i  druhou půlku :-)

Přes plivance od ctenarCP,

Přes plivance od ctenarCP, Jiří Pospíšil je stále jeden z nejdůvěryhodnějších lidí v ODS. Je jedním z lidí, kvůli kterým by mělo smysl tu stranu ještě někdy volit. Bohužel právě takových lidí se ODS zbavuje a tím se definitivně odstřihává od voličů.

Přeji ODS, aby si v příštích volbách nabila držku ještě více, než doteď - evidentně musí dojít až na klinickou smrt, aby politikům ODS došlo, že musí změnit styl své politiky. Styl své práce.

Ale to už říkám leta a preference klesají a klesají a nikoho v ODS to, zdá se, nezajímá.

Totální omyl

Nejste ale sám, se svým názorem. je vás asi víc. Cose dá dělat, musíte víc číst a informovat se.

v čem

Pcháči, můžete nějak podrobně vymezit, v čem je J.P. podle Vás tak důvěryhodný? Hlavně prosím konkrétně.

Ale, ale, Bodláku,

to nejsou plivance. To jsou skvrny od bláta z cest, po kterých do politiky přišel a po kterých pár let v modrém dresu kráčel. ODS se nemusí měnit. ODS by měla zaniknout.

ehm, uhm

"pravdoláskařský styl"?

- O jakou recyklaci své politické osoby se to pan Pospíšil zase snaží? Nebude  se snažit být trojským koněm TOP09 v ODS?

Když už padla otázka o volbě, měl se redaktor zeptat nejen na druhé kolo, ale také na to, koho J.P. volil v prvním kole... protože je to ale rozhovor vedený ne nezaujatě, ale J.P. stranící, tato otázka nepadla.

Tibet a Mládková - to mě rozesmálo

"Většina našich členů vstoupila do strany v postklausovské době." - nevěřím

"Vyslyšíte přání Medy Mládkové a budete za pět let kandidovat na prezidenta?" OMG!

"Podívejte se, volit ODS má smysl, protože vláda pro vás v roce 2013 udělala opatření, jež jsou přínosem." :D

Epocha Miloše Zemana

Miloš Zeman and his melody boys.

2003

Tomáš Kadlec, šéf Národního bezpečnostního úřadu, který včera spolu s Jiřím Růžkem, ředitelem civilní kontrarozvědky (BIS), nabídl vládě demisi, odpověděl Právu na pár otázek.   http://www.novinky.cz/domaci/7923-reditel-nbu-tomas-kadlec-k-odchodu-me-nikdo-netlacil.html 

2006

Bývalý šéf Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) a poté státní strategické firmy Čepro Tomáš Kadlec v dnešním tisku odmítl obvinění z přípravy podvodu a zločinného spolčení, kvůli nimž ho v pondělí zadržela policie. Právo píše, že v souvislosti s dramatickými okolnostmi Kadlecova zatčení hodlají jeho advokáti žádat pro svého klienta a jeho rodinu policejní ochranu. Bývalý šéf NBÚ si chce na postup policie stěžovat.  http://www.epravo.cz/top/clanky/exsef-nbu-kadlec-odmita-obvineni-a-zada-o-policejni-ochranu-41830.html?mail

2011

Švýcarská justice odhalila, že si v její zemi zřídil bývalý šéf Národního bezpečnostního úřadu a později i strategické firmy Čepro Tomáš Kadlec bankovní konto, na které přitékaly miliony pochybného původu. Švýcaři už požádali o spolupráci českou policii.  http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-53588060-na-svycarskem-konte-byvaleho-sefa-nbu-kadlece-pristaly-miliony-pochybneho-puvodu

Justice spí spravedlivým spánkem.

Takových "tunelů " ktrerými tečou peníze je. Koho by to zajímalo, že.

To se ví, dělal u Národního Bezp.Úřadu, pak v Ččpru, šikovný, prý se napojil na penězovod až do Švýcarska. Tam moc lidí již nedohlédnou.

Retrospektiva pro murdocha

2013

Dobrá práce kolegyně Klímové z MF Dnes a vskutku pozoruhodné reakce na prodej I & C Energo   http://www.motejlek.com/18295 

2012 

Křetínský chce spolu se slovenskými i české plynovody  Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/kretinsky-chce-spolu-se-slovenskymi-i-ceske-plynovody-941402#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

 http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/kretinsky-chce-spolu-se-slovenskymi-i-ceske-plynovody-941402 

2011

ČEZ prověří obří zakázky, které šly za Romana do Škody

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=717797 

http://ekonomika.idnes.cz/roman-hlidal-drahy-a-skoda-v-te-dobe-ziskala-zakazky-za-6-miliard-p79-/ekonomika.aspx?c=A111017_083145_domaci_js 

2011

Martin Roman končí ve funkci generálního ředitele ČEZ

http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaciekonomika/_zprava/948316 

2011

Košickí podnikatelia plánujú elektráreň za 800 miliónov

http://kosice.korzar.sme.sk/c/5900651/kosicki-podnikatelia-planuju-elektraren-za-800-milionov.html 

2011

MOL plánuje postaviť v Slovnafte plynovú elektráreň 

http://ekonomika.sme.sk/c/6134393/mol-planuje-postavit-v-slovnafte-plynovu-elektraren.html 

2010

PRAHA - Šéf energetického gigantu ČEZ Martin Roman se stane členem představenstva maďarského ropného a plynárenského koncernu MOL. „Společnost MOL požádala Martina Romana, aby se stal neexekutivním členem jejího Board of Directors," uvádí mluvčí ČEZ Eva Nováková s tím, že Roman nabídku přijal.

http://byznys.lidovky.cz/sef-cez-martin-roman-bude-ridit-madarskeho-ropneho-giganta-mol-p68-/firmy-trhy.aspx?c=A100425_135400_firmy-trhy_kim

2009

Mirek Topolánek a Martin Roman v Itálii: Kují pikle na jachtě?

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/119844/mirek-topolanek-a-martin-roman-v-italii-kuji-pikle-na-jachte.html 

2005-2013

Jsme úspěšní v rámci evropské energetiky 

http://www.cez.cz/cs/o-spolecnosti/skupina-cez/dcerine-spolecnosti-cez-v-zahranici.html 

Maďarsko, Albánie ...

2004

APRIL: Zároveň byl Martin Roman jmenován generálním ředitelem ČEZ s účinností od 1. dubna 2004.  http://zpravy.kurzy.cz/86924-cez-roman-dozorci-radou-zvolen-do-cela-predstavenstva/

Soudkův konkurzní správce  

http://ekonom.ihned.cz/c1-33176770 

Kiss Ida, Napraforgó utca 459/2 - tam je třeba se ptát.

Pravda, láska, opoziční smlouva a toskánské slunce

Jiří Pospíšil odchází a s ním i kmotr Jurečko. Na jak dlouho?

Když premiér Petr Nečas nečekaně odvolal oblíbeného ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila, stal se z toho okamžitě kýč boje dobra proti zlu. Ironie je, že právě Pospíšil je politickým dítětem plzeňského kmotra Romana Jurečka.

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/47055/jiri-pospisil-odchazi-a-s-nim-i-kmotr-jurecko-na-jak-dlouho.html

Se šéfem firmy spravující registr byl Pospíšil v Toskánsku

Přestože registr disponuje citlivými údaji občanů, spravuje ho soukromá firma Neutrics. Jejím jediným akcionářem je podnikatel Petr Šikoš. Ten se „proslavil“ i tím, že se účastnil dnes již legendární dovolené expremiéra Mirka Topolánka v italském Toskánsku v roce 2009. V přístavu Monte Argentario se Šikoš potkal i s tehdejším a současným ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem (ODS). „V hotelu, kde jsem byl ubytovaný, jsem na golfu potkal pana Topolánka. Stejně tak jsem potkal i pana Romana, který tam hrál golf s panem Šikošem. A pozval nás, ať se u něj zastavíme,“ komentoval tehdy ministr setkání s majitelem firmy, která Centrální evidenci exekucí spravuje. Pospíšil se také ohradil s tím, že Šikošova firma byla vybrána před jeho příchodem na ministerstvo.

http://www.lidovky.cz/ceka-vas-exekuce-registr-vam-to-prozradi-jen-za-poplatek-p2a-/zpravy-domov.aspx?c=A120126_210158_ln_domov_rka

"S ním jsem se nebavil, jen byl u toho," říká Pospíšil. "Pochopil jsem z toho, že vilu sdílel společně s panem Romanem."
Šikoš je majitelem firmy Neutrics, která získala lukrativní zakázku od Exekutorské komory na vedení centrální evidence exekucí. Její představitelé jsou zároveň napojeni na společnosti patřící finanční skupině Appian Group...

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=644329

Roman Jurečko stojí v čele představenstva Plzeňské teplárenské, o jejíž koupi usiluje skupina J&T. Na návrh Aleše Řebíčka zasedá také ve správní radě Správy železniční dopravní cesty. Provozoval také restauraci Golf Park v areálu golfového hřiště Golf Park Plzeň. Jeho akcionářem je právě podnikatel Petr Šikoš, s nímž se Jurečko s Pospíšilem potkali v Toskánsku

http://m.audiklub.cz/post.php?sid=364813d96c4cdca60eaea5c12761d396&type=html&topic_id=248302 

Skrýt diskusi

Oblíbený obsah